OnePlus 15R (Mint Breeze) DS 6.83" AMOLED 1272x2800/3.84GHz/256GB/12GB RAM/Android 16/WiFi,BT,5G | OnePlus
- TootjadOnePlus
- Mudel: 5011116965
- Saadavus: 5
-
777€
OnePlus 15R (Mint Breeze) DS 6.83" AMOLED 1272x2800/3.84GHz/256GB/12GB RAM/Android 16/WiFi,BT,5G | OnePlus
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 999 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | OnePlus |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: oneplus 15r mint breeze ds 683 amoled 1272x2800384ghz256gb12gb ramandroid 16wifi, bt, 5g oneplus, 5011116965, oneplus, nutitelefonid

