Onex AirSuede | Onex | Gaming chairs | STC Alcantara L Series | Black/Red
- TootjadOnex
- Mudel: ONEX-STC-A-L-BR
- Saadavus: 5
-
230€
Onex AirSuede | Onex | Gaming chairs | STC Alcantara L Series | Black/Red
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Brand | Onex |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 860.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Materjal | AirSuede |
| Net weight | 21.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | Onex |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | STC Alcantara L Series |
| Tooteperekond | Gaming chairs |
| Värv | Black/Red |
| Volume (m3) | 0.20 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |

