Onex Gaming Office Chair | Ventra Premium Mesh | Black
- TootjadOnex
- Mudel: ONEX-VENTRA-B
- Saadavus: 5
-
350€
Onex Gaming Office Chair | Ventra Premium Mesh | Black
| All | |
| Adjustable arms | Three Dimensional |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 760.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 23.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 125 kg |
| Net weight | 22.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | Onex |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | Ventra Premium Mesh |
| Tooteperekond | Gaming Office Chair |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.18 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |









