Onex Short Pile Linen | Onex | Gaming chairs | Gaming chairs | Graphite
- TootjadOnex
- Mudel: ONEX-STC-S-L-GR
- Saadavus: 5
-
221€
Onex Short Pile Linen | Onex | Gaming chairs | Gaming chairs | Graphite
| All | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Brand | Onex |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 860.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Materjal | Short Pile Linen |
| Net weight | 21.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | Onex |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | Gaming chairs |
| Tooteperekond | Gaming chairs |
| Värv | Graphite |
| Volume (m3) | 0.20 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: onex short pile linen onex gaming chairs gaming chairs graphite, onex-stc-s-l-gr, onex, toolid ja lauad

