Onex Short Pile Linen | Onex | Gaming chairs | STC Snug L Series | Ivory
- TootjadOnex
- Mudel: ONEX-STC-S-L-IV
- Saadavus: 5
-
221€
Onex Short Pile Linen | Onex | Gaming chairs | STC Snug L Series | Ivory
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Brand | Onex |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 860.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Materjal | Short Pile Linen |
| Net weight | 21.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Producer | Onex |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | STC Snug L Series |
| Tooteperekond | Gaming chairs |
| Värv | Ivory |
| Volume (m3) | 0.20 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |

