Asus | SDRW-08U1MT | Internal | Interface SATA | CD read speed 24 x | CD write speed 24 x | Black | DVD writer
- TootjadAsus
- Mudel: 90DD027X-B10000
- Saadavus: 5
-
26€
Asus | SDRW-08U1MT | Internal | Interface SATA | CD read speed 24 x | CD write speed 24 x | Black | DVD writer
| All | |
| BD-R-i kirjutamise kiirus | 8 x |
| CD kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD lugemise kiirus | 24 x |
| CD-R-i lugemise kiirus | 24 x |
| CD-ROM-i lugemise kiirus | 24 x |
| CD-RW lugemise kiirus | 24 x |
| DVD+R-i kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD+R-i lugemise kiirus | 8 x |
| DVD+RW kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD+RW lugemise kiirus | 8 x |
| DVD-R-i lugemise kiirus | 8 x |
| DVD-RAM-i lugemise kiirus | 5 x |
| DVD-ROM-i lugemise kiirus | 8 x |
| DVD-RW kirjutamise kiirus | 6 x |
| DVD-RW lugemise kiirus | 8 x |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross height master carton | 195 mm |
| Gross weight | 0.159 kg |
| Gross width (mm) | 127 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Kahekihilise DVD+R-i kirjutamise kiirus | 6 x |
| Kahekihilise DVD+R-i lugemise kiirus | 8 x |
| Kahekihilise DVD-R-i kirjutamise kiirus | 6 x |
| Liides | SATA |
| Minimaalsed süsteeminõuded | CPU: Intel Pentium 300 MHz or higher,RAM: 128 MB or more is recommended,HDD: 10 GB or more |
| Net weight | 0.059 kg |
| Net weight master carton | 6.36 kg |
| Otstarve | DVD writer |
| Packing quantity | 40 pc(s) |
| Palette Qty | 2720 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Pöördusaeg | DVD : 160, CD : 140 ms |
| Producer | Asus |
| Producer product name | SDRW-08U1MT |
| Sisemine | Yes |
| Taasesitusketta formaat | Reads data in each DVD-ROM, DVD-R (Ver.1.0, Ver. 2.0 for Authoring) Reads and writes in each DVD-R (Ver. 2.1 for General), DVD-R DL (Dual Layer), DVD-RW, DVD-RAM (Ver.2.2), DVD+R, DVD+R DL (Double Layer), and +RW Reads data in each CD-ROM, CD-ROM XA, CD-I |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tare weight master carton | 0.252 kg |
| Tarkvara tüüp | E-Green |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | DC+5V 5%,DC+12V 10 % W |
| Volume (m3) | 0.00015875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

