Oral-B | Replaceable toothbrush heads | EB50BRX-2 Cross Action Pro | Heads | For adults | Number of brush heads included 2 | Bla
- TootjadOral-B
- Mudel: EB50BRX-2
- Saadavus: 2
-
16€
Oral-B | Replaceable toothbrush heads | EB50BRX-2 Cross Action Pro | Heads | For adults | Number of brush heads included 2 | Black
| All | |
| Aku tüüp | Does not apply |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 0.024 kg |
| Gross width (mm) | 18 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | Does not apply liikumist minutis |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3636 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 14 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Replaceable toothbrush heads |
| Producer product name | EB50BRX-2 Cross Action Pro |
| Seadme tüüp | Heads |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | For adults |
| Volume (m3) | 0.0002376 m |
| WEEE tax | Yes |

