Oral-B | Electric Toothbrush | iO 9 Series Duo | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth
- TootjadOral-B
- Mudel: iO9 Duo Black Onyx/Rose
- Saadavus: 5
-
359€
Oral-B | Electric Toothbrush | iO 9 Series Duo | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 7 | Black Onyx/Rose
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross height (mm) | 253.00 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross weight | 1.1 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross width master carton | 180 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | N/A liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 7 |
| Harjamisrežiimid | Daily Clean, Whitening, Gum Care, Sensitive, Intense, Super Sensitive, and Tongue Clean |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Laadimisalus | Yes |
| Muud funktsioonid | Over 4000 fibers for smooth yet effective cleaning 3D tooth brushing monitoring using artificial intelligence on three surfaces, instructing you to clean as thoroughly as possible. |
| Net weight | 0.78 kg |
| Net weight master carton | 1.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 384 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 309 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | iO 9 Series Duo |
| Reisitasku | Yes |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Surveandur | Yes |
| Taaslaetav | Yes |
| Taimer | 2 minute |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Tare weight master carton | 0.226 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black Onyx/Rose |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




