Oral-B | Electric Toothbrush | iO Series 2 | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brus
- TootjadOral-B
- Mudel: 602159
- Saadavus: 5
-
58€
Oral-B | Electric Toothbrush | iO Series 2 | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brushing modes 3 | Green
| All | |
| Aku tüüp | N/A |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 248.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | N/A liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 3 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 387 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | iO Series 2 |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

