Oral-B | Electric Toothbrush | Vitality PRO Kids Spiderman | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 1 | Number
- TootjadOral-B
- Mudel: Vitality Pro Spiderman
- Saadavus: 5
-
29€
Oral-B | Electric Toothbrush | Vitality PRO Kids Spiderman | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brushing modes 2
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 169.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | N/A liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 2 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Net weight | 0.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 453 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 225.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | Vitality PRO Kids Spiderman |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taimer | 2 min |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tüüp | For kids |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: oral-b electric toothbrush vitality pro kids spiderman rechargeable for kids number of brush heads included 1 number, vitality pro spiderman, oral-b, harjad


