Outwell Dreamcatcher Single | Sleeping Mat | 100 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 2.94 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 670 x 190 mm |
| Paksus | 100 mm |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Outwell |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Toote nimetus | Dreamcatcher Single |
| Toote värv | Blue |
| Tooteperekond | Sleeping Mat |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






