Outwell Dreamcatcher Single | Sleeping Mat | 50 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 2.24 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Materjal | Polyester |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 330 x 180 mm |
| Paksus | 50 mm |
| Palette Qty | 81 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Outwell |
| Suurus | 195 x 60 x 5 cm |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Toote nimetus | Dreamcatcher Single |
| Toote värv | Blue |
| Tooteperekond | Sleeping Mat |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






