Outwell | Excellent Single Sleeping Mat | Flock
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Gross weight | 2.35 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Kangas | 100% PVC |
| Mõõdud (LxKxS) | 185 x 130 x 20 cm |
| Muud funktsioonid | Double seal valve Raised pillow area in full width Easy operating valve Soft top fabric Built-in foot pump Max load: 150 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Net weight master carton | 12.232 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 138 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Producer | Outwell |
| Suurus | 185 x 72 x 20/30 cm (LxWxH) cm |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| Tare weight master carton | 0.81 kg |
| Toote nimetus | Excellent Single Sleeping Mat |
| Toote värv | Black and Grey |
| Tooteperekond | Flock |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



