Outwell Reel Double | Airbed | 90 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 3.94 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Materjal | Polyester |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 350 x 170 mm |
| Paksus | 90 mm |
| Palette Qty | 85 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Outwell |
| Suurus | 195 x 135 x 9 cm |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Toote nimetus | Reel Double |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | Airbed |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





