190 g/m² | A4 | Matte Photo Paper
| All | |
| Density | 190 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 0.654 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Kujutegur | A4 |
| Net weight | 0.631 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 50 sheets |
| Palette Qty | 1529 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Resolutsioon | 2880 dpi |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tüüp | Matte Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.000945 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 190 gm a4 matte photo paper, pm190050a4, colorway, paber

