200 g/m² | A4 | A4 | High Glossy Photo Paper
| All | |
| Density | 200 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 8 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 217 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 25 C |
| Lehtede arv pakis | 20 |
| Meediumi suurus (1 slaid) | A4 |
| Net weight | 0.287 kg |
| Paberi suurus | A4 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 20 Sheets |
| Palette Qty | 3063 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Prindikandja kaal | 220 g/m |
| Prindimeedia läiketase | 80 |
| Prindimeedia paksus | 280 m |
| Producer | ColorWay |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | High Glossy Photo Paper |
| Viimistlus | Gloss |
| Volume (m3) | 0.0005642 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 200 gm a4 a4 high glossy photo paper, pg200020a4, colorway, paber

