230 g/m² | 10x15 | High Glossy Photo Paper
| All | |
| Density | 230 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height (mm) | 157 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross weight | 0.381 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Kujutegur | 10x15 |
| Net weight | 0.342 kg |
| Net weight master carton | 19.05 kg |
| Packing quantity | 50 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 100 sheets |
| Palette Qty | 2550 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 39 g |
| Producer | ColorWay |
| Resolutsioon | 5760 dpi |
| Suurus | 10x15 |
| Tare weight (kg) | 0.039 kg |
| Tare weight master carton | 0.322 kg |
| Tüüp | High Glossy Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.00049455 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 230 gm 10x15 high glossy photo paper, pg2301004r, colorway, paber

