ColorWay Matte Photo Paper, 50 sheets, 10x15, 190 g/m
- TootjadColorWay
- Mudel: PM1900504R
- Saadavus: 5
-
2€
ColorWay Matte Photo Paper, 50 sheets, 10x15, 190 g/m²
| All | |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| Density | 190 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Kujutegur | 10x15 |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 50 sheets |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Resolutsioon | 2880 dpi |
| Suurus | 10x15 |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tüüp | Matte Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway matte photo paper, 50 sheets, 10x15, 190 gm, pm1900504r, colorway, paber

