ColorWay Photo Paper, 500 sheets | High Glossy | 200 g/m | 10x15
- TootjadColorWay
- Mudel: PG2005004R
- Saadavus: 5
-
21€
ColorWay Photo Paper, 500 sheets | High Glossy | 200 g/m² | 10x15
| All | |
| Density | 200 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1116 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Producer product name | Photo Paper, 500 sheets |
| Suurus | 10x15 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | High Glossy |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





