ColorWay Photo Paper PG2605004R Glossy, White, 10 x 15 cm, 260 g/m
- TootjadColorWay
- Mudel: PG2605004R
- Saadavus: 5
-
23€
ColorWay Photo Paper PG2605004R Glossy, White, 10 x 15 cm, 260 g/m²
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 160 mm |
| Brutokaal | 2.178 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 180 mm |
| Brutolaius (mm) | 110 mm |
| Density | 260 g/m |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height master carton | 195 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Kogus pakendis | 8 pc(s) |
| Lehtede arv pakis | 500 |
| Maht (m3) | 0.003168 m |
| Net weight master carton | 17.424 kg |
| Netokaal | 2.078 kg |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Photo Paper |
| Producer product name | PG2605004R |
| Sisseehitatud aku | No |
| Suurus | 10 x 15 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.534 kg |
| Tüüp | Glossy |
| Värv | White |
| WEEE maks | No |
Sildid: colorway photo paper pg2605004r glossy, white, 10 x 15 cm, 260 gm, pg2605004r, colorway, paber

