Panasonic | Beard, Hair Trimmer Kit | ER-CKN1-A301 MultiShape | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 39 | Black
- TootjadPanasonic
- Mudel: ER-CKN1-A301
- Saadavus: 3
-
92€
Panasonic | Beard, Hair Trimmer Kit | ER-CKN1-A301 MultiShape | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 39 | Black
| All | |
| Aku tühi indikaator | Yes |
| Akutehnoloogia | Ni-MH |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 72.00 mm |
| Gross depth master carton | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 242.00 mm |
| Gross height master carton | 235.00 mm |
| Gross weight | 1.47 kg |
| Gross width (mm) | 202.00 mm |
| Gross width master carton | 150.00 mm |
| Hoiutasku | Yes |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kaitseotsik | Yes |
| Kiirlaadimine | No |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Maksimaalne juuksepikkus | 20 mm |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Net weight | 0.66 kg |
| Net weight master carton | 1.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 491 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Pestav | Yes |
| Pikkusasendite arv | 39 |
| Plastic (No PET) | 106.00 g |
| Producer | Panasonic |
| Producer product family | Beard, Hair Trimmer Kit |
| Producer product name | ER-CKN1-A301 MultiShape |
| Tare weight (kg) | 0.81 kg |
| Tare weight master carton | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toiteallika tüüp | Rechargable batery |
| Tööaeg (max) | 50 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: panasonic beard, hair trimmer kit er-ckn1-a301 multishape cordless wet dry number of length steps 39 black, er-ckn1-a301, panasonic, juukseloikusmasinad






