Panasonic ES-WR51-P503 Compact Body Trimmer, White | Panasonic
- TootjadPanasonic
- Mudel: ES-WR51-P503
- Saadavus: 5
-
28€
Panasonic ES-WR51-P503 Compact Body Trimmer, White | Panasonic
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 195.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Panasonic |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: panasonic es-wr51-p503 compact body trimmer, white panasonic, es-wr51-p503, panasonic, juukseloikusmasinad




