Panasonic | Hair clipper | ER-GC53 | Corded/ Cordless | Number of length steps 19 | Step precise 0.5 mm | Black
- TootjadPanasonic
- Mudel: ER-GC53-K503
- Saadavus: 5
-
40€
Panasonic | Hair clipper | ER-GC53 | Corded/ Cordless | Number of length steps 19 | Step precise 0.5 mm | Black
| All | |
| Baasjaam | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Fully washable head for easy maintenance. |
| Gross depth (mm) | 68 mm |
| Gross depth master carton | 260 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Gross weight | 0.784 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 8 h |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Maksimaalne juuksepikkus | 10 mm |
| Märg ja kuiv | No |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Net weight | 0.519 kg |
| Net weight master carton | 3.92 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 410 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 236 g |
| Pikkusasendite arv | 19 |
| Pikkuste täpsus | 0.5 mm |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Producer | Panasonic |
| Producer product family | Hair clipper |
| Producer product name | ER-GC53 |
| Sobib tervele kehale | No |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.265 kg |
| Tare weight master carton | 0.358 kg |
| Tera materjal | X-blades with a high-precision 45 cut |
| TI weight (kg) | 0.024 kg |
| Tööaeg (max) | 40 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Corded/ Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.003264 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








