Pantum Drum Unit DL-425XC Pantum
| All | |
| Brutokaal | 3.00 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 234.00 mm |
| Gross width (mm) | 364.00 mm |
| Netokaal | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 84 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: pantum drum unit dl-425xc pantum, dl-425xc, pantum, trumlid

