Pantum | Multifunction Printer | M6509NW | Laser | Mono | Laser Multifunction | A4 | Wi-Fi
- TootjadPantum
- Mudel: M6509NW
- Saadavus: 5
-
159€
Pantum | Multifunction Printer | M6509NW | Laser | Mono | Laser Multifunction | A4 | Wi-Fi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 294.00 mm |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gross width (mm) | 467.00 mm |
| Kopeerimine | 1 - 99 |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200x1200 DPI |
| Meediumi tüüp | Plain, thick, transparency, cardstock, label, envelope, and thin |
| Mõõdud (l x s x k) | 417 x 305 x 244 mm |
| Muud funktsioonid | Duplex mode: Manual |
| Net weight | 7.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 22 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Pantum |
| Producer product family | Multifunction Printer |
| Producer product name | M6509NW |
| Seadme ühilduvus | High-speed USB 2.0 Net: 10/100Base-TX WiFi: IEEE 802.11b/g/n |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne sisestusvõimsus | 150 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 100 lehti |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Laser Multifunction |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows Server2003/Server2008/Server2012/XP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10 32/64 Bit Mac OS 10.7-10.15 Linux: Ubuntu 12.04/14.04/16.04/18.04 ubuntu 12.04&14.04 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: pantum multifunction printer m6509nw laser mono laser multifunction a4 wi-fi, m6509nw, pantum, multifunktsionaalsed printerid




