Mio | MiVue M820WD dual-lens motorcycle driving recorder | Receive five satellite GPS | Wi-Fi
- TootjadMio
- Mudel: 5415N7110020
- Saadavus: 5
-
335€
Mio | MiVue M820WD dual-lens motorcycle driving recorder | Receive five satellite GPS | Wi-Fi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| GPS-vastuvõtja | Receive five satellite GPS |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Muud funktsioonid | Three-in-one parking mode Travel time-lapse recording STARVIS and HDR built-in in dual cams IP67 waterproof |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1200 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Producer | Mio |
| Producer product family | MiVue M820WD dual-lens motorcycle driving recorder |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |





