Navitel DS1020 DVR Smart Car Device | Navitel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross weight | 1.18 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Navitel |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

