Bosch | Washing Machine | WNC254ARSN | Energy efficiency class A/D | Front loading | Washing capacity 10.5 kg | 1400 RPM | Depth
- TootjadBosch
- Mudel: WNC254ARSN
- Saadavus: 1
-
1 024€
Bosch | Washing Machine | WNC254ARSN | Energy efficiency class A/D | Front loading | Washing capacity 10.5 kg | 1400 RPM | Depth 62.2 cm | Width 59.8 cm | LED | Drying system | Drying capacity 6 kg | Steam function | Dosage assistant | Grey
| All | |
| AquaStop-funktsioon | Yes |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Doseerimise abivahend | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesukuiva tsükli kohta | 305 kWh |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 52 kWh |
| Energiatõhususe klass | A/D |
| Gross depth (mm) | 735.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 89.00 kg |
| Gross width (mm) | 675.00 mm |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | Yes |
| Kõrgus | 84.8 cm |
| Kuivatamismaht | 6 kg |
| Kuivatussüsteem | Yes |
| Laius | 59.8 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 70 dB |
| Net weight | 84.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3100.00 g |
| Pesumaht | 10.5 kg |
| Plastic (No PET) | 1100.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | WNC254ARSN |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sügavus | 62.2 cm |
| Tare weight (kg) | 4.20 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.44 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








