Candy Washing machine | CSO486TWMB6/1-S | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 5
- TootjadCandy
- Mudel: CSO486TWMB6/1-S
- Saadavus: 5
-
335€
Candy Washing machine | CSO486TWMB6/1-S | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 54 cm | Width 60 cm | Display | Digital | Steam function | Wi-Fi
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 43 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 65.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Mootori tüüp | Inverter |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 63.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Pesumaht | 8 kg |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | CSO486TWMB6/1-S |
| Programmide arv | 16 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 54 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Trumli maht | 58 L |
| Trumli materjal | Stainless steel |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |












