Candy Washing Machine | EY 27S7-S | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM | Depth 47 cm |
- TootjadCandy
- Mudel: EY 27S7-S
- Saadavus: 5
-
278€
Candy Washing Machine | EY 27S7-S | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM | Depth 47 cm | Width 60 cm | Display | LED | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 38 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 544.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 57.00 kg |
| Gross width (mm) | 649.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Mootori tüüp | BPM inverter |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 72 dB |
| Net weight | 55.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Pesumaht | 7 kg |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | EY 27S7-S |
| Programmide arv | 12 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 47 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 45 L |
| Trumli materjal | Stainless steel |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.31 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






