INDESIT | Washing machine | BWSE 71295X WSV EU | Energy efficiency class B | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM |
- TootjadINDESIT
- Mudel: BWSE 71295X WSV EU
- Saadavus: 1
-
376€
INDESIT | Washing machine | BWSE 71295X WSV EU | Energy efficiency class B | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM | Depth 43.5 cm | Width 59.5 cm | Display | Large digit | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Large digit |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 52 kWh |
| Energiatõhususe klass | B |
| Gross depth (mm) | 640 mm |
| Gross height (mm) | 880 mm |
| Gross weight | 66.50 kg |
| Gross width (mm) | 480 mm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | Yes |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Mootori tüüp | 48 |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 78 dB |
| Net weight | 64.70 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Pesumaht | 7 kg |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | BWSE 71295X WSV EU |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sügavus | 43.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Toote värv | White |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tsükli kestus pesemise | 3:25 |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Võimsus | 1850 W |
| Volume (m3) | 0.270336 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit washing machine bwse 71295x wsv eu energy efficiency class b front loading washing capacity 7 kg 1200 rpm, bwse 71295x wsv eu, indesit, pesumasinad









