Midea Washing Machine | MF110W80BA10/W-HR | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth
- TootjadMidea
- Mudel: MF110W80BA10/W-HR
- Saadavus: 10
-
354€
Midea Washing Machine | MF110W80BA10/W-HR | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 48 cm | Width 60 cm | Display | LED | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 42 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 63.00 kg |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 72 dB |
| Net weight | 60.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Pesumaht | 8 kg |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | MF110W80BA10/W-HR |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 48 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea washing machine mf110w80ba10w-hr energy efficiency class a front loading washing capacity 8 kg 1400 rpm depth, mf110w80ba10w-hr, midea, pesumasinad




