SALE OUT. LG F4DR510S2M Washing machine with dryer,A-10%/D,Front loading,Washing capacity 10 kg,Drying capacity 6 kg,Depth 55 cm
- TootjadLG
- Mudel: F4DR510S2MSO
- Saadavus: 1
-
530€
SALE OUT. LG F4DR510S2M Washing machine with dryer,A-10%/D,Front loading,Washing capacity 10 kg,Drying capacity 6 kg,Depth 55 cm,1400 RPM,Mi | LG Washing machine with dryer | F4DR510S2M | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 10 kg | 1400 RPM | Depth 56.5 cm | Width 60 cm | Display | LED | Drying system | Drying capacity 6 kg | Steam function | Direct drive | Middle Black | DAMAGED PACKAGING, REFURBISHED, DENT ON THE RIGHT SIDE
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesukuiva tsükli kohta | 308 kWh |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 46 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 74.00 kg |
| Gross width (mm) | 604.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 6 kg |
| Kuivatussüsteem | Yes |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 71 dB |
| Net weight | 70.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Pesumaht | 10 kg |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Washing machine with dryer |
| Producer product name | F4DR510S2M |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, REFURBISHED, DENT ON THE RIGHT SIDE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 56.5 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | Middle Black |
| Trumli materjal | Stainless steel |
| Tsentrifuugimise klass | A |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.35 m |
| Warranty | 20 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | No |






