TCL Washing machine | FF0844WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 52 cm | W
- TootjadTCL
- Mudel: FF0844WA0
- Saadavus: 5
-
307€
TCL Washing machine | FF0844WA0 | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 52 cm | Width 60 cm | Display | LED | Steam function | Wi-Fi | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 35 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 670 mm |
| Gross height (mm) | 890 mm |
| Gross weight | 53.00 kg |
| Gross width (mm) | 600 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Mootori tüüp | BLDC Inverter |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 72 dB |
| Net weight | 50.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Pesumaht | 8 kg |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | FF0844WA0 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 52 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 53 L |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.35778 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |








