Whirlpool Washing machine | WRBSB 6249 W EU | Energy efficiency class C | Front loading | Washing capacity 6 kg | 1200 RPM | Dep
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WRBSB 6249 W EU
- Saadavus: 5
-
332€
Whirlpool Washing machine | WRBSB 6249 W EU | Energy efficiency class C | Front loading | Washing capacity 6 kg | 1200 RPM | Depth 43 cm | Width 60 cm | LED | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 56 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 63.50 kg |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Mootori tüüp | Inventer |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 80 dB |
| Net weight | 61.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Pesumaht | 6 kg |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | WRBSB 6249 W EU |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 43 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Võimsus | 1850 W |
| Volume (m3) | 0.29 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












