Xiaomi Mijia Washer Dryer Pro, EU | Energy efficiency class A/D | Front loading | Washing capacity 9 kg | 1400 RPM | Depth 57 cm
- TootjadXiaomi
- Mudel: QMP4603EU
- Saadavus: 5
-
616€
Xiaomi Mijia Washer Dryer Pro, EU | Energy efficiency class A/D | Front loading | Washing capacity 9 kg | 1400 RPM | Depth 57 cm | Width 60 cm | LCD | Drying system | Drying capacity 6 kg | Steam function | Direct drive | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesukuiva tsükli kohta | 306 kWh |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 37 kWh |
| Energiatõhususe klass | A/D |
| Gross depth (mm) | 735 mm |
| Gross height (mm) | 890 mm |
| Gross weight | 77 kg |
| Gross width (mm) | 650 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 6 kg |
| Kuivatussüsteem | Yes |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 71 dB |
| Net weight | 72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4900 g |
| Pesumaht | 9 kg |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Mijia Washer Dryer Pro, EU |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sügavus | 57 cm |
| Tare weight (kg) | 5 kg |
| Toote värv | White |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.4251975 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





