PETKIT All Season Sleep (B5-S) Pet Bed, Size S | P7110 S | Green
- TootjadPETKIT
- Mudel: P7110 S
- Saadavus: 5
-
36€
PETKIT All Season Sleep (B5-S) Pet Bed, Size S | P7110 S | Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Unique design allows heat dissipation and provides easy ventilation to cool your pets down |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 1100.00 mm |
| Gross weight | 0.93 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Materjal | High-quality materials |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 340.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | All Season Sleep (B5-S) Pet Bed, Size S |
| Producer product name | P7110 S |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Toote värv | Green |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





