PETKIT Deep Sleep All Season Pet Bed M Green
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 620 mm |
| Brutokaal | 1.2 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 490 mm |
| Brutolaius (mm) | 120 mm |
| Eritunnused | A/B double-sided inner cushion, doubled the comfortable sleep feeling. A side uses high quality bamboo charcoal memory foam which not only relieves pressure evenly, but also has a porous structure on the surface for heat dissipation, suitable for all seas |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.036456 m |
| Materjal | Polyester fiber, Memory/rebound sponge |
| Mõõdud (l x s x k) | 67x51x12.5 cm |
| Muud funktsioonid | The outer cover is made of fine material, brings the pet a soft touch. It has built-in detachable zipper which can be taken off easily, convinent for the owner to wash it regularly. |
| Netokaal | 1.116 kg |
| Plastik (ilma PET-ita) | 84 g |
| Producer product name | Deep Sleep All Season Pet Bed M |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sobilik | Pets within 10 kg |
| Taara kaal (kg) | 0.084 kg |
| Toote värv | Green |
| WEEE maks | No |
Sildid: petkit deep sleep all season pet bed m green, p7110 m, petkit, lemmikloomatarbed








