PETKIT | High Performance Cat Litter Mat for Pura Max 2 and Purobot Max Pro | Gray
- TootjadPETKIT
- Mudel: P9220
- Saadavus: 5
-
44€
PETKIT | High Performance Cat Litter Mat for Pura Max 2 and Purobot Max Pro | Gray
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | High Performance Cat Litter Mat for Pura Max 2 and Purobot Max Pro |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Gray |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: petkit high performance cat litter mat for pura max 2 and purobot max pro gray, p9220, petkit, lemmikloomatarbed


