PETKIT | P591 YumShare Dual-hopper | Feeder with Camera | Capacity 2+3 L | White
- TootjadPETKIT
- Mudel: P591
- Saadavus: 5
-
172€
PETKIT | P591 YumShare Dual-hopper | Feeder with Camera | Capacity 2+3 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Infrared night vision Personalized Meal Call |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 3.62 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Kaaluandur | Yes |
| Maht | 2+3 L |
| Net weight | 2.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | Feeder with Camera |
| Producer product name | P591 YumShare Dual-hopper |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote tüüp | Automatic Feeder |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: petkit p591 yumshare dual-hopper feeder with camera capacity 23 l white, p591, petkit, lemmikloomatarbed



