PETKIT Smart Pet Drinking Fountain W4X Eversweet Wireless (Wireless Pump) Capacity 1.8 L, Material Stainless Steel, ABS, White
- TootjadPETKIT
- Mudel: W4X Wireless
- Saadavus: 5
-
95€
PETKIT Smart Pet Drinking Fountain W4X Eversweet Wireless (Wireless Pump) Capacity 1.8 L, Material Stainless Steel, ABS, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 220.00 mm |
| Brutokaal | 1.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 185.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 220.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kaaluandur | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 1.8 L |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Materjal | Stainless Steel, ABS |
| Muud funktsioonid | Connects the water fountain to PETKIT App via Bluetooth, then you can monitor remaining water and filter status via PETKIT App. |
| Netokaal | 1.10 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Producer product family | Smart Pet Drinking Fountain |
| Producer product name | W4X Eversweet Wireless (Wireless Pump) |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| TI kaal (kg) | 0.00 kg |
| Toote tüüp | Automatic Waterer |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: petkit smart pet drinking fountain w4x eversweet wireless wireless pump capacity 18 l, material stainless steel, abs, white, w4x wireless, petkit, lemmikloomatarbed


