Philips | 25M2N3200U/00 | 25 " | Fast IPS | FHD | 16:9 | 310 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | HDMI ports quantity 2 | Charcoal
- TootjadPhilips
- Mudel: 25M2N3200U/00
- Saadavus: 5
-
177€
Philips | 25M2N3200U/00 | 25 " | Fast IPS | FHD | 16:9 | 310 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | HDMI ports quantity 2 | Charcoal
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone out |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 25 " |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 392.00 mm |
| Gross weight | 7.56 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 310 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 55.7 x 50.8 x 23.9 cm |
| Net weight | 5.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 54 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Fast IPS |
| Paper/Pasteboard | 2024.00 g |
| Plastic (No PET) | 506.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 25M2N3200U/00 |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Tare weight (kg) | 2.53 kg |
| Toote värv | Charcoal |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









































