Philips 2K LED TV | 32PFS6050/12 | 32 | Smart TV | TITAN OS
- TootjadPhilips
- Mudel: 32PFS6050/12
- Saadavus: 5
-
193€
Philips 2K LED TV | 32PFS6050/12 | 32 | Smart TV | TITAN OS
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 114.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 790.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | TITAN OS |
| Net weight | 3.33 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 270.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | 2K LED TV |
| Producer product name | 32PFS6050/12 |
| Tare weight (kg) | 1.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |






