Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 43PUS8510/12
- Saadavus: 5
-
363€
Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 1045.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | TITAN OS |
| Mõõdud koos alusega | 95.8 x 62.5 x 24.3 cm |
| Net weight | 7.08 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2176.00 g |
| Plastic (No PET) | 544.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 43PUS8510/12 |
| Tare weight (kg) | 2.72 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







