Philips | 49B2U6903CH/00 | 49 " | VA | Dual QHD | 32:9 | 100 Hz | 4 ms | 5120 x 1440 pixels | 450 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadPhilips
- Mudel: 49B2U6903CH/00
- Saadavus: 5
-
1 259€
Philips | 49B2U6903CH/00 | 49 " | VA | Dual QHD | 32:9 | 100 Hz | 4 ms | 5120 x 1440 pixels | 450 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 5120 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 49 " |
| Ekraani heledus | 450 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 1290.00 mm |
| Gross height (mm) | 475.00 mm |
| Gross weight | 19.54 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| HD tüüp | Dual QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 32:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 15.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 3290.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 49B2U6903CH/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.09 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 45W |
| Volume (m3) | 0.18 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







































