Philips 4K Ambilight TV | 55MLED920/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 55MLED920/12
- Saadavus: 5
-
626€
Philips 4K Ambilight TV | 55MLED920/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 840.00 mm |
| Gross weight | 17.30 kg |
| Gross width (mm) | 1360.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | TITAN OS |
| Mõõdud koos alusega | 122.6 x 77.8 x 28 cm |
| Net weight | 11.94 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4900.00 g |
| Plastic (No PET) | 460.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | 4K Ambilight TV |
| Producer product name | 55MLED920/12 |
| Tare weight (kg) | 5.36 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.18 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








