Philips 75PUS7810/12 75" (189cm) QLED 4K TV | Philips
- TootjadPhilips
- Mudel: 75PUS7810/12
- Saadavus: 5
-
594€
Philips 75PUS7810/12 75" (189cm) QLED 4K TV | Philips
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 174.00 mm |
| Gross height (mm) | 1113.00 mm |
| Gross weight | 30.40 kg |
| Gross width (mm) | 1879.00 mm |
| Net weight | 23.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5864.00 g |
| Plastic (No PET) | 1466.00 g |
| Producer | Philips |
| Tare weight (kg) | 7.33 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.36 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips 75pus781012 75 189cm qled 4k tv philips, 75pus781012, philips, telerid

