Philips 8500 Series All-in-One Ironing Solution | AIS8540/80 | Stand Steamer | 2200 W | 1.2 L | 90 g/min | Dark slate/Gold
- TootjadPhilips
- Mudel: AIS8540/80
- Saadavus: 5
-
385€
Philips 8500 Series All-in-One Ironing Solution | AIS8540/80 | Stand Steamer | 2200 W | 1.2 L | 90 g/min | Dark slate/Gold
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 600 mm |
| Gross height (mm) | 605 mm |
| Gross weight | 15.7 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Muud funktsioonid | Different steam levels: 3 settings (ECO, Normal and Max) Vertical steam ironing |
| Net weight | 11.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3700 g |
| Pidev auruvoog | 90 g/min |
| Plastic (No PET) | 154 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | 8500 Series All-in-One Ironing Solution |
| Producer product name | AIS8540/80 |
| Soojenemisaeg | 90 s |
| Tare weight (kg) | 3.854 kg |
| Toote värv | Dark slate/Gold |
| Tüüp | Stand Steamer |
| Veemahuti suurus | 1.2 L |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.1452 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







