Philips | Airfryer | HD9270/00 Essential XL | Power 2000 W | Capacity 6.2 L | Rapid Air technology | White
- TootjadPhilips
- Mudel: HD9270/00
- Saadavus: 5
-
107€
Philips | Airfryer | HD9270/00 Essential XL | Power 2000 W | Capacity 6.2 L | Rapid Air technology | White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 6.40 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.8 m |
| Kõrgus | 30.7 cm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Laius | 31.5 cm |
| Maht | 6.2 L |
| Märgutuli | Yes |
| Net weight | 5.50 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 895 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Airfryer |
| Producer product name | HD9270/00 Essential XL |
| Programmide arv | 7 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sügavus | 40.3 cm |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Tehnoloogia | Rapid Air technology |
| Temperatuurivalmiduse märgutuli | Yes |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips airfryer hd927000 essential xl power 2000 w capacity 62 l rapid air technology white, hd927000, philips, friteerimisvahendid






