Philips Airfryer | NA322/00 3000 Series | Power 1400 W | Capacity 4.2 L | RapidAir Plus | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: NA322/00
- Saadavus: 1
-
124€
Philips Airfryer | NA322/00 3000 Series | Power 1400 W | Capacity 4.2 L | RapidAir Plus | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Keep warm function |
| Gross depth (mm) | 357.00 mm |
| Gross height (mm) | 356.00 mm |
| Gross weight | 6.10 kg |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kõrgus | 29.4 cm |
| Laius | 28.6 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 4.2 L |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 4.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1475.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Airfryer |
| Producer product name | NA322/00 3000 Series |
| Programmide arv | 12 |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sisuaken | No |
| Sügavus | 39.7 cm |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Tehnoloogia | RapidAir Plus |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






